Najnovšia správa

Počet návštevníkov

Práve tu je 3 návštevníkov a žiadni členovia on-line

04/2016

V rámci rozširovania našej ponuky sme do nášho portfólia zaradili produkty SATEL a dalšie produkty z portfólia spoločnosti HDSecurity.

 

12/ 2015

Na základe rozširovania, našich služieb a technických riešení sme sa stali oficiálnym distribútorom, novej značky kamerových systémov od slovenskeho distributora ULTRA HD s náväznosťou na NBU certifikáciu, pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

 

 

04/2015

Naša spoločnosť sa stala technologickým partnerom spoločnosti HDSecurity v oblasti poskytovania security riešení.

 

12/2014

Naša spoločnosť sa na základe svojich aktivít stala výhradným regionálnym partnerom spoločnosti HDS a.s. pre región Bratislava-vidiek.

 

06/2014

Naša spoločnosť sa stala oficiálnym technologickým partnerom spoločnosti HDS a.s. a softvérového monitorovacieho systému MLK - Molekula čisto slovenského pôvodu a vývoja.

 

06/2014

Vážení klienti dátovej siete Data Online,

oznamujeme Vám, že na základe dohody spoločnosti Data Online s.r.o. a RadioLAN s.r.o., prišlo k zmene prevádzkovateľa Vám poskytovaných služieb siete Data Online. Spoločnosť RadioLAN plánuje celoplošnú modernizáciu siete a Vášho technického vybavenia za účelom poskytnutia nových, výhodnejších a lepších služieb. Takisto sa zaväzuje v nezmenenej cene, poskytovať doterajšie dátové programy a ponúkať nové ešte výhodnejšie dátové programy.

V prípade otázok volajte na 02/33004000, v prípade technických problémov na 02/33004111. Podrobnosti o zmene nájdete v oficiálnom liste, ktorý ste dostali poštou. Firma RadioLAN sa teší na novú spoluprácu a spoločnosť Data Online touto cestou úprimne ďakuje všetkým svojím doterajším klientom za prejavenú dôveru, a praje Vám všetko najlepšie, vo Vašom osobnom živote a teší sa na nové internetové technológie a služby, poskytované novým dynamickým a rozrastajúcim sa poskytovateľom spoločnosťou RadioLAN.

S pozdravom,

JUDr. Milan Smutný, konateľ Data Online spol. s r.o.

a

Ing. Filip Križko, konateľ RadioLAN spol. s r.o.

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com